ГоловнаНовини ЖКГДо Євро-2012 про Київ знімуть ролик у форматі 3D

До Євро-2012 про Київ знімуть ролик у форматі 3D

У рамках підготовки Києва до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, Головним управлінням з підготовки Євро-2012 розпочато реалізацію нового промоційного проекту.Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі КМДА.Спільно з однією із вітчизняних компаній, вперше в Україні буде створе

У рамках підготовки Києва до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, Головним управлінням з підготовки Євро-2012 розпочато реалізацію нового промоційного проекту.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі КМДА.

Спільно з однією із вітчизняних компаній, вперше в Україні буде створено промоційний відеоролик Приймаючого міста Києва у форматі 3D. За допомогою нових технологій, що останнім часом здобули надзвичайну популярність серед глядачів в усьому світі, а також у кінематографічному просторі, Київ надасть поштовх до втілення в життя нових технологій під час проведення УЄФА Євро-2012.

Концепція ролику у форматі 3D буде побудована на наданих маркетингових дослідженнях, проведених Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), яка є однією з найавторитетніших установ у сфері консультацій та розвитку європейських стандартів в країнах Східно-Центральної Європи.

Зазначені дослідження чітко показують, що у промоційній діяльності Київ має зосередити увагу на своїй унікальності: зокрема, як міста з надзвичайно багатою історією, культурою, архітектурою, духовністю, гостинністю. У майбутньому відеоролику також буде присутнє яскраве спортивне життя столиці України.

З маркетинговим дослідженням Німецького товариства міжнародного співробітництва можна ознайомитись на веб-сайті Приймаючого міста Києва http://www.city-kyiv.com.ua/uefaeuro2012/

 
Коментарі (0)