ГоловнаКоментаріАльтернативна енергетикаДоговір із ЖЕКом не вартий навіть паперу, на якому надрукований

Договір із ЖЕКом не вартий навіть паперу, на якому надрукований

«Єдиний спосіб побороти комунальну мафію - це створити ОСББ. Однак не хочете - не створюйте і продовжуйте жити в безладі. Я нікого нікуди не агітую, збережи Господи, це ваше право і ваш будинок, живіть як хочете. А хочете - приїдьте до нас на косультацію - вул.Срібнокільська,14-А, подивіться я

«Єдиний спосіб побороти комунальну мафію - це створити ОСББ. Однак не хочете - не створюйте і продовжуйте жити в безладі. Я нікого нікуди не агітую, збережи Господи, це ваше право і ваш будинок, живіть як хочете. А хочете - приїдьте до нас на косультацію - вул.Срібнокільська,14-А, подивіться як ми живемо, у скільки нам це обходиться і порадьтеся, яким чином створити те ж саме у своєму будинку. У нас обслуговування будинку та прибудинкової території коштує 2 грн за кв. м і сюди входить все: вивезення сміття, ліфти, благоустрій території, найм усіх працівників. За опалення сплачуємо лише протягом опалювального сезону. У мене квартира - 140 кв. м і сплачую я 408 грн. Зрівняйте наші тарифи зі столичними. Але у нас, вибачте, будинок не схожий на смітник, де деруть по 5 грн за метр.
За прикладами далеко ходити не варто. У нас сусідній будинок і досі залишається на обслуговуванні ЖЕКу, який ми буквально викинули за допомогою охоронної фірми. Там тарифи утричі більші - однак там суцільний безлад».
Адвокат також не радить людям підписувати з ЖЕКами договори на обслуговування.

«Не підписуйте договори, не сплачуйте гроші. Ці договори не варті навіть паперу, на якому вони надруковані, тому що будинок - це спільна власність усіх співвласників приміщень у ньому. І згідно з положеннями Цивільного кодексу України, прийняти рішення, яке б визначило подальшу долю будинку, може лише власник житла колегіальним способом. А оскільки жоден ЖЕК не може наочно продемонструвати, що колектив спільно прийняв рішення обслуговуватися саме у цьому ЖЕКові, виходить, що останні це роблять нелегітимно. Єдиним виходом із ситуації мені бачиться лише створення ОСББ. Адже важко уявити, щоб люди, які не здатні зібратися на рівні свого будинку і визначити хто і скільки повинен вивозити їм сміття, обрали адекватну владу, адекватний парламент. Жодна піраміда не може бути збудована з вершини, адже верхівка не може «витати» у повітрі. Піраміда може бути збудована лише знизу, де кожною цеглиною є одиниця власності. Ці одиниці власності утворюють ОСББ, а вже множина ОСББ творить територіальну громаду».

 
Коментарі (0)