ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВДонецьк вибирається зі сміттєвої ями

Донецьк вибирається зі сміттєвої ями

Охоплення договірними відносинами на вивіз сміття в Донецьку складає 98%. Це найкращий показник в Україні. Середній же показник по країні становить 75%.

Донецька влада має намір і далі працювати над рівнем виконання послуг комунальними підприємствами з вивозу сміття. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Донецької міської ради.

 «Донецький міський голова Олександр Лук'янченко поставив завдання в цьому році досягнути стовідсоткового укладення договорів з мешканцями приватного сектору та підприємствами всіх форм власності. Це дозволить зробити наше місто ще чистішим і затишніше, а роботу сміттєпереробників беззбитковою», - сказав начальник Головного управління благоустрою та комунального обслуговування Донецької міськради Костянтин Савінов.

Наразі в Донецьку вивезенням ТПВ займається 3 підприємства: ТОВ «ЕК Громада», КП «Кіровець», КАТП «Саночистки Петровського району».

Для санітарної очистки міста щодня виходять на лінію в середньому при плані - 63, фактично - 67 одиниць спецтехніки для вивозу твердих побутових відходів.

Середній тариф на вивезення та утилізацію сміття в Донецьку в 2012 році став один з найнижчих в Україні. Тариф на вивезення та утилізацію одного кубічного метра сміття в Донецьку склав в минулому році 40 гривень. Для порівняння у Києві він становив 45 гривень, у Харкові - 50, а в Криму - 70 гривень.

Всього по місту щоденний вивіз сміття становить 7,4 тис. м3, фактично вивозиться 7,5 тис. м3.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)