ГоловнаНовини ЖКГДороги Львівщини кинуті на «призволяще»

Дороги Львівщини кинуті на «призволяще»

Підрядні організації відмовляються підписувати договори на проведення ремонтно-будівельних робіт на комунальних дорогах Львівської області. Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Львівської ОДА. Заступник начальника служби автомобільних доріг у Львівській області Володимир Безпало

Підрядні організації відмовляються підписувати договори на проведення ремонтно-будівельних робіт на комунальних дорогах Львівської області.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Заступник начальника служби автомобільних доріг у Львівській області Володимир Безпалов в ході засідання ОДА повідомив, що підрядники в основному відмовляються від невеликих за обсягом роботи на об'єктах, оскільки їм не вигідно перевозити великогабаритну техніку. На сьогодні таких об'єктів 40, які так і залишають без виконавця робіт.

Крім того В.Безпалов зазначив, що через подорожчання ремонту доріг довелося скоротити перелік об'єктів, які мали зробити цього року. Основною причиною подорожчання в облавтодорі називають зростання вартості пального за останні місяці. Відтак, вартість ремонтно-будівельних доріг цьогоріч зросла на 12 млн грн.

Загалом цього року на ремонт комунальних доріг Львівської області з державного бюджету надійшла субвенція в розмірі 100 млн грн. Крім того, з обласного бюджету передбачено на виконання робіт 22 млн грн

 
Коментарі (0)