ГоловнаНовини ЖКГДП «Аеропорт Бердянськ», можливо, нарешті запрацює

ДП «Аеропорт Бердянськ», можливо, нарешті запрацює

Протягом останніх двох місяців вдалося суттєво просунутися у вирішенні питань відновлення діяльності ДП «Аеропорт Бердянськ». Зокрема, проведено інвентаризацію земель, на яких він розташований. Наразі розглядаються можливості виділення додатково 230 га землі для подальшого розвитку підприємства.Про

Протягом останніх двох місяців вдалося суттєво просунутися у вирішенні питань відновлення діяльності ДП «Аеропорт Бердянськ». Зокрема, проведено інвентаризацію земель, на яких він розташований. Наразі розглядаються можливості виділення додатково 230 га землі для подальшого розвитку підприємства.

Про це йшлося на тематичній нараді, що була проведена у Запорізькій облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА Петра Гончарука. У ній взяли участь керуючий санацією ДП «Аеропорт Бердянськ» Олександр Сезов та радник потенційного інвестора – ВАТ «Шанті» Дмитро Фесенко, інформує прес-служба обласної адміністрації.

Як зазначалося під час наради, вже є домовленість між ВАТ «Шанті» та Бердянською міської радою про оренду злітно-посадкової смуги, яка перебуває у комунальній власності міста. Також Бердянською міськрадою прийнято рішення про передачу до державної власності цілісного майнового комплексу аеропорту.

П.Гончарук підкреслив, що пріоритетне завдання обласної та місцевої влади – зробити так, щоб аеропорт почав працювати, а люди отримували зарплатню. Тож інвестори можуть розраховувати на підтримку обласної влади при досягненні такої мети.

За підсумками наради ВАТ «Шанті» рекомендовано завершити підготовку бізнес-плану, який буде презентовано в обласній державній адміністрації.

 
Коментарі (0)