ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2022-2023ДПЕК вже імпортував в Україну рекордні 1,2 млн тонн вугілля

ДПЕК вже імпортував в Україну рекордні 1,2 млн тонн вугілля

Компанія ДТЕК імпортувала в Україну рекордні 1,2 млн. тонн вугілля. У компанії рішення пояснюють бажанням урятувати енергосистему від дефіциту потужності та аварій в опалювальний сезон
Компанія ДТЕК імпортувала в Україну рекордні 1,2 млн. тонн вугілля. У компанії рішення пояснюють бажанням урятувати енергосистему від дефіциту потужності та аварій в опалювальний сезон, про це повідомила прес-служба компанії.
 
"Всупереч світовій енергетичній кризі, компанія ДТЕК мобілізувала всі зусилля для того, щоб забезпечити українців теплом і світлом. У безпрецедентно важких умовах ДТЕК імпортував понад 1,2 млн тонн вугілля, забезпечивши паливом не лише власні ТЕС, а й станції державної генерації", - йдеться у повідомленні.
 
У компанії зазначили, що шахти ДПЕК за підсумками року виробили понад 16,8 млн. тонн вугілля. А ТЕС ДПЕК суттєво наростили вироблення, щоб не допустити дефіциту електроенергії.
 
"ТЕС ДПЕК працюють максимальним складом обладнання, покриваючи всі піки споживання. За підсумком 2021 року ТЕС компанії наростили виробництво до 25 млрд кВт.год., не допустивши дефіциту електроенергії", - зазначено у повідомленні.
 
У ремонт ТЕС за підсумком року інвестовано понад 2,6 млрд. грн., завдяки чому обладнання енергоблоків повністю підготовлене до роботи в період максимальних навантажень, уточнили в компанії.
 
У ДПЕК також зазначили, що зараз з'явилися чергові спроби залишити під сумнів професіоналізм співробітників компанії ДПЕК та знецінити їхні заслуги у проходженні опалювального сезону.
 
Коментарі (0)