ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняДругий гідроагрегат Дністровської ГАЕС запустять у 2013 році

Другий гідроагрегат Дністровської ГАЕС запустять у 2013 році

Минулого року фінансування продовження будівництва цього об’єкту було проведено на 80%.
Для того, щоби ввести другий гідроагрегат Дністровської ГАЕС необхідно 2 мільярди гривень. Його планують запустити у 2013 році.
 
Про це повідомив заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Гайничеру. 
 
Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Чернівецької ОДА.
 
За його словами, минулого року фінансування продовження будівництва цього об’єкту було проведено на 80%. «Такі значні кошти були виділені вперше за багато років», – зауважив заступник керівника виконавчої крайової влади, та додав, що на сьогодні для того, щоб завершити спорудження та ввести в експлуатацію ще один гідроагрегат, необхідно 2 млрд грн – за ці гроші замовлять турбіну та насосне обладнання, що виробляється Харківським заводом «Турбоатом», повідомляє прес-служба ОДА. 
 
«Напевно, ці кошти будуть виділені і освоєні цього року як «Турбоатомом», так і залученими будівельними організаціями, – відзначив Михайло Гайничеру. – Тоді в 2013 році буде введено ще один агрегат Дністровської ГАЕС, який має значення як потужний регулятор електроенергії». Введення другого гідроагрегату дасть змогу більш економно витрачати традиційні енергоносії, адже, до прикладу, 1 хвилина додаткової роботи гідроагрегату – економія близько 80 тонн вугілля на теплових станціях. «Тобто це – можливість економити, як кажуть, «на рівному місці», значні обсяги енергоресурсів, витрачаючи для цього дешеву енергію в нічний час, коли споживання електроенергії зменшується», – резюмував Михайло Гайничеру.
 
Анна Недогибченко
 
Коментарі (0)