ГоловнаКоментаріГазопостачанняД.Шмигаль:"Гострих причин змінювати керівництво НАК "Нафтогаз України" - не бачу"

Д.Шмигаль:"Гострих причин змінювати керівництво НАК "Нафтогаз України" - не бачу"

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що на сьогодні необхідності чи гострих причин змінювати керівництво та наглядову раду НАК "Нафтогаз України" він не бачить
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, у ході пресконференції "Рік роботи Уряду" заявив, що на сьогодні необхідності чи гострих причин змінювати керівництво та наглядову раду НАК "Нафтогаз України" він не бачить. 
 
Відповідаючи на запитання щодо листа в.о. міністра енергетики Юрія Вітренко, в якому той висловив позицію щодо необхідності звільнення глави правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва, а також усього складу Наглядової ради компанії через зменшення у 2020 році видобутку газу, Денис Шмигаль зазначив, що відповідь на лист готується, але звільнення - навряд чи.
 
"Реакція, звичайно, буде. Буде відповідь на офіційний лист. Зараз Секретаріат Кабміну готує таку відповідь. Там є декілька позицій в цьому листі, які лежать - частина в юридичній, частина в площині виконання робіт і планів, які виконував "Нафтогаз". Але я не бачу на сьогодні гострої потреби або гострих причин для звільнення керівник "Нафтогазу" і ще й звільнення Наглядової ради", - розповів Денис Шмигаль.
 
Також додав, що одночасно звільнити усе керівництво компанії разом з Наглядовою радою є неможливо технологічно.
 
Водночас на думку прем'єра, це є сигналом "Нафтогазу" щодо покращення роботи.
 

"Є всі підстави для збільшення розвідки цього року, фінансування й інвестування в добування і розвідку газових родовищ. Тому, ось ці завдання і будуть виставлені Наглядовій раді, ця політика від уряду буде доведена. Чому видобуток падав - проаналізуємо. Це робота і Міністерства енергетики, проаналізувати, чи було падіння, з чим його пов'язано, об'єктивні чи необ'єктивні причини. Будемо розбиратися глибше", - підкреслив Денис Шмигаль. 

 
Коментарі (2)
Коля Пухов
14 Березня 2021 p. 23:33
А щодо об"єднання платіжок за газ , то тут очікується грандіозне шахрайство, а саме такого типу: якщо у вас по кожній платіжці боргу по 100 грн., то разом вийде не 200, а усі 500... -----------------Зміна вигляду платіжок зазвичай супроводжується приписуванням штучних сум боргів.
Коля Пухов
16 Березня 2021 p. 23:16
Раніше усі компослуги сплачувались однією платіжкою. Потім придумали так звану "комісію" (споживач повинен внести додаткову плату при сплаті за компослугу), і одну платіжку розділили на шість платіжок ( посортували по видам компослуг). Спочатку це шахраювання не дуже обурило споживачів - нікому тоді навіть у голову не прийшло, що тепер прийдеться платити чималу "комісію" окремо за кожну платіжку. А потім, через деякий час, вже розділені платіжки знову поділили принамні на дві - таким чином "комісія" збільшилася ще у 2 рази...