ГоловнаКоментаріОпалювальний сезон 2022-2023Д.Шмигаль:"Створюється запас модульних котелень, які можна швидко привозити й розгортати"

Д.Шмигаль:"Створюється запас модульних котелень, які можна швидко привозити й розгортати"

Україна створює запас модульних котелень, генераторів та очищувачів води для наступного опалювального сезону
Уряд уже розпочав підготовку до опалювального сезону, розуміючи всі виклики та загрози. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час брифінгу в межах Конференції відновлення України в Лугано, повідомляє сайт Кабміну.
 
«Ми створюємо відповідний запас модульних котелень, які можна швидко привозити й розгортати. Робимо запас спеціальних генераторів для електроенергії та запас очищувачів для питної води. Ми готуємося до опалювального сезону, але треба розуміти, що швидко відновити централізоване теплопостачання там, де розбиті великі теплоелектростанції, буде складно», — зауважив Денис Шмигаль.
 
Прем’єр-міністр заявив, що на такий випадок прописані всі процедури, вони погоджені з органами місцевого самоврядування. Усі питання опалювального сезону, за його словами, перебувають у фокусі Міністерства розвитку громад та територій і Міністерства енергетики, створений відповідний штаб з підготовки до осінньо-зимового періоду.
 
Також Денис Шмигаль повідомив, що в України на сьогодні підписано угод на встановлення модульних будинків для майже 15 тисяч сімей.
 
Нагадаємо, Чернігівська мерія оцінює вартість відновлення Чернігівської ТЕЦ у 803 млн грн. Виділення перших 100 млн грн вже ухвалив Кабінет міністрів, про це повідомила пресслужба Чернігівської міської ради.
 
"За оцінками експертів, потрібно близько 803 млн грн. На сьогодні вирішується питання по Кабміну виділення перших 100 млн грн для того, щоб ми пройшли опалювальний період. З голосу, в п'ятницю, доповіли, що Кабінет міністрів проголосував за виділення цих грошей на відновлення трансформатора", – про це розповів заступник Чернігівського міського голови Віктор Геращенко.

Для порівняння: щоб побудувати ТЕЦ подібного розміру на 210 МВт, потрібно більше 200 млн євро. 

 
Коментарі (0)