ГоловнаНовини ЖКГДва центральні столичні бульвари скоро "глобально" осучаснять. "Під Європу"

Два центральні столичні бульвари скоро "глобально" осучаснять. "Під Європу"

Наприкінці травня в столиці почнеться глобальна реконструкція двох центральних вулиць - бульварів Шевченка і Лесі Українки. Відповідно розпорядженню голови КМДА Олександра Попова, ці місця приведуть до сучасного європейського вигляду. «Там будуть змінюватися і дорожня частина, і бульварна. Плануємо

Наприкінці травня в столиці почнеться глобальна реконструкція двох центральних вулиць - бульварів Шевченка і Лесі Українки.
Відповідно розпорядженню голови КМДА Олександра Попова, ці місця приведуть до сучасного європейського вигляду.
«Там будуть змінюватися і дорожня частина, і бульварна. Плануємо замінити деякі комунікації, повністю асфальтну частину, яка зносилася, також бордюри», - розповідає заступник голови КМДА з архітектури і землі Михайло Кучук.
Що стосується самих бульварів - там повністю замінять освітлення, поставлять нові світильники, огорожу, лавки, урни. Пересіють газони, замінять великі рекламні конструкції на сучасні невеликі. Також на обох бульварах буде виконано дизайнерське озеленення. Роботи планують закінчити до жовтня. Кошторис реконструкції поки що не відомий. Джерело - газета "Сегодня".

 
Коментарі (0)