ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняГаз в Європі різко здешевшав

Газ в Європі різко здешевшав

Біржова ціна газу на майданчику ICE Futures різко знизилася на початку торгів 11 липня. Про це йдеться у даних біржі ICE, пише minfin

 

Біржова ціна газу на майданчику ICE Futures різко знизилася на початку торгів 11 липня. Про це йдеться у даних біржі ICE, пише minfin.  

Вартість серпневого ф'ючерсу на хабі TTF у Нідерландах впала на 12%, досягнувши 154 євро за 1 МВт·год, або $1639,5 за 1 тис. куб. м із урахуванням поточного курсу валют на ринку Forex. Європейський газ дешевшає на новинах про швидке повернення після ремонту в Росію газової турбіни, необхідної для прокачування газу трубопроводом «Північний потік». 

Уряд Канади прийняв рішення повернути після ремонту газову турбіну до Німеччини для її використання в газопроводі Nord Stream, видавши відповідне розпорядження, яке робить виключення із санкцій для цієї операції.

 

 

 

 
Коментарі (0)