ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГГаз в Україні буде дешевшати

Газ в Україні буде дешевшати

Стало відомо про нове зниження цін на газ для українців.

В Україні за останній час спостерігається різке зниження цін на газ. Істотно вартість палива знизилася з закінченням опалювального сезону, про що часто повідомляється в уряді. Наприклад, за квітень місяць ціна на газ знизилася на 15 відсотків. Тепер же його вартість становить 2.9 копійок за кубометр. Про це повідомив глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

На даний момент відомо, що ціна на газ знизилася на 38 відсотків і це далеко не межа. Як повідомляв Андрій Коболєв, згідно динаміки зниження цін в Європі, очікується що така тенденція продовжиться і в травні місяці як мінімум. Коболєв повідомив, на даний момент очікується, що ціни будуть падати наступні три місяці. На даний момент точної динаміки передбачити досить складно, але ринок продовжує дивувати як представництво "Нафтогазу" так і економічних аналітиків.

Також Андрій Коболєв зазначив і різке падіння цін на нафту в Сполучених Штатах Америки. Він повідомив, що це був короткочасний епізод, але в той же час безпрецедентний. Такий випадок має місце бути - повідомив Андрій Коболєв. Саме тому можна припускати, що ціни на газ на європейських ринках будуть падати, а саме до них на даний момент підключена Україна. Проте, Андрій Коболєв не став припускати на скільки знизиться ціна на газ на європейському ринку. Він лише повідомив, що точні ціни будуть відомі в травні. Згідно з інформацією деяких джерел, ціна на газ буде дешевшати вже з першого травня, але нам залишається лише гадати, чи так це насправді.

 

 
Коментарі (0)