ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняГазові переговори не відбулися

Газові переговори не відбулися

Тристоронні газові переговори між Україною, Росією і Європейським союзом, які очікувалися 5 грудня не відбулися

Тристоронні газові переговори між Україною, Росією і Європейським союзом, які очікувалися 5 грудня не відбулися. Про це повідомили в Міністерстві енергетики та захисту навколишнього середовища, пише УНІАН.

Сторони повинні були узгодити можливість і умови подальшого транзиту російського газу в країни ЄС через Україну. Коли переговори все ж відбудуться, поки не повідомляється.

Раніше "Коментарі" писали, що в Європейській комісії повідомили, коли може відбутися черговий раунд переговорів по транзиту газу.

Крім того, в НАК "Нафтогаз України" відповіли ПАТ "Газпром" на пропозицію щодо продовження на рік діючого контракту або укладення нового договору про транзит газу. Перш за все, українська компанія наполягає, що газові переговори необхідно продовжувати в тристоронньому форматі за участю Єврокомісії. В "Нафтогазі" зазначили, що Україна крок за кроком впроваджує європейські правила, а тому по ним цілком реально укласти договір.

Також міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель заявив, що підписання контракту з російським "Газпромом" дозволить зробити ціну на газ однією з найнижчих в історії.

 

 
Коментарі (0)