ГоловнаНовини ЖКГГолова Донецької ОДА пропонує людям скинутися на ремонт доріг

Голова Донецької ОДА пропонує людям скинутися на ремонт доріг

У малих містах Донецької області немає коштів на ремонт доріг, тому місцева влада могла б звернутися по фінансову допомогу до місцевих жителів. Про це заявив голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк, повідомляє «Україна Комунальна». Згідно із законом, держава не може сьогодні виділят

У малих містах Донецької області немає коштів на ремонт доріг, тому місцева влада могла б звернутися по фінансову допомогу до місцевих жителів. Про це заявив голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк, повідомляє «Україна Комунальна».

Згідно із законом, держава не може сьогодні виділяти кошти на ремонт доріг місцевого значення. «Для того, щоб мати дороги рівня нинішнього Донецька, нам необхідно як мінімум у три-п`ять разів підвищити збори або ціну палива від пістолета. Нам потрібні джерела, а джерела - це наші з вами податки, що нами сплачуються. У Вуглегорську соромно їздити, але це дорога місцевого значення. Звідки там джерела, щоб утримувати цю дорогу? А державні джерела не можна там використовувати», - сказав губернатор. Близнюк запропонував місцевим владам попросити фінансову допомогу у жителів області на ремонт доріг.

«Місцева громада будь-якого міста і району, депутати, ініціативна група звертаються до людей і кажуть: люди добрі, закон нам дозволяє об`єднати зусилля, хто скільки може, зібрати гроші для того, щоб цю дорогу привести до такого-то стану», - сказав він.

 
Коментарі (0)