ГоловнаКоментаріГазопостачанняГ.Зубко:«Плануємо, що до нового року в Авдіївці буде газ»

Г.Зубко:«Плануємо, що до нового року в Авдіївці буде газ»

До кінця цього року має бути завершена добудова підвідного газопроводу до Авдіївки від селища Очеретине. Плануємо, що до нового року в Авдіївці буде газ, це заявив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко

До кінця цього року має бути завершена добудова підвідного газопроводу до Авдіївки від селища Очеретине. Плануємо, що до нового року в Авдіївці буде газ, це заявив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, під час  робочої поїздки на Донеччини.

«У червні цього року через обстріли російськими терористами в результаті аварії на магістральному газопроводі без газопостачання залишились 20 тисяч жителів Авдіївки та населених пунктів Ясинуватського району.
 
Було прийняте рішення щодо максимального альтернативного енергозабезпечення міста Авдіївки. Для вирішення ситуації було розроблено проект будівництва підвідного газопроводу. Газопровід до Авдіївки будують в обхід тимчасово окупованої території. Довжина – понад 14 км.
 
Наразі, закриваємо питання щодо газопостачання, тобто безперебійного забезпечення населення газом. Залишається питання тільки по Красногорівці і Мар’їнці, але сьогодні ми вже маємо приклад фахового підходу щодо проектування та обладнання, виконання будівельних норм», — зазначив Геннадій Зубко.
 
Коментарі (0)