ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2024-2025Харків єдине місто, яке має детальний план підготовки до зими - Юрій Бойко

Харків єдине місто, яке має детальний план підготовки до зими - Юрій Бойко

Харків на сьогодні має відпрацьований план підготовки до зими, і він є чи не єдиним містом в Україні з таким детальним планом, про це розповів радник прем'єр-міністра України, Юрій Бойко
Харків на сьогодні має відпрацьований план підготовки до зими, і він є чи не єдиним містом в Україні з таким детальним планом, про це розповів на брифінгу в Медіацентрі Києва радник прем'єр-міністра України, Юрій Бойко, пише "Україна Комунальна".
 
"Щодо Харкова є гарний план підготовки до зими: детальний, з розумінням, що робимо, де робимо, які локації, які потужності, на чому вони мають працювати, як інтегруємо в мережі", - сказав Бойко.
 
За його словами, у цьому плані приблизно на 60% передбачається гуманітарне обладнання.
 
Водночас Бойко наголосив, що "такий ґрунтовний, відпрацьований на рівні місцевої влади й місцевих підприємств план" він поки що бачив, на жаль, лише щодо Харкова.
 
Після весняних атак РФ на енергосистему в Харкові й прилеглих районах із квітня почали запроваджувати планові обмеження енергопостачання, під які одночасно підпадали від 100 до 200 тис. споживачів. 
 

Бойко повідомив, що мережеві обмеження, через які не було можливості подати необхідну кількість електрики, знято, але залишаться обмеження на рівні з усією Україною, які почали запроваджувати з 14 травня через дефіцит електрики після чергової атаки росіян на генерацію 8 травня. 

 
Коментарі (0)