ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГХарків стане «піонером» у модернізації ЖКГ

Харків стане «піонером» у модернізації ЖКГ

Було ухвалено рішення про реалізацію пілотного проекту з модернізації житлово-комунального господарства саме в цьому місті

Харкову за багатьма напрямками вдалося досягти того, до чого в інших обласних центрах ще навіть не приступили. Тому було ухвалено рішення про реалізацію пілотного проекту з модернізації житлово-комунального господарства саме в цьому місті.

Про це в ході традиційної зустрічі «Чай з губернатором» заявив голова Харківської ОДА Михайло Добкін, інформує прес-служба.
«Я разом з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом 24 січня зустрічався з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим. У ході зустрічі нам вдалося досягти домовленості про те, що на території міста Харкова буде реалізований пілотний проект з модернізації житлово-комунального господарства. Поки це лише усна домовленість. Але, я впевнений, що в найближчому майбутньому вона переросте у постанову Кабінету Міністрів», - сказав М.Добкін.

Також голова облдержадміністрації зазначив, що підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Харкові є економічно обґрунтованим. За його словами, детальніше питання і проблеми ЖКГ на Харківщині обговорюватимуть 27 січня 2012 року. Тоді у регіон з робочим візитом приїде міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк. Під час його візиту буде проведено нараду з розвитку житлово-комунального господарства регіонів України. Крім цього, планується відвідати ряд об'єктів ЖКГ міста Харкова.
 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)