ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаХарківобленерго обшукали у справі фальшування даних лічильників

Харківобленерго обшукали у справі фальшування даних лічильників

В адміністративній будівлі АТ "Харківобленерго" пройшли обшуки в рамках кримінального провадження про привласнення бюджетних коштів
Акціонерне товариство "Харківобленерго" налаштовувало лічильники своїм споживачам таким чином, що облік споживаної електричної енергії рахував лише 30 відсотків від фактичного обсягу споживання, про це повідомила пресслужба Харківської обласної прокуратури.
 
Зазначається, що 11 лютого в адміністративній будівлі АТ "Харківобленерго" пройшли обшуки в рамках кримінального провадження про привласнення бюджетних коштів. 
 
"Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи приватних підприємств, які діють на території Дергачівського району Харківської області та м. Харкова, у змові зі службовими особами акціонерного товариства "Харківобленерго", розробили злочинну схему з розкрадання грошових коштів. Втручаючись у роботу приладів обліку електричної енергії, службові особи "Харківобленерго" налаштовували їх таким чином, що облік споживаної електричної енергії рахував лише 30 відсотків від фактичного обсягу споживання", - йдеться в повідомленні.
 
У результаті втручання в роботу лічильників протягом грудня 2020 – січня 2021 року державі було завдано збитків від 500 тис. до 1 млн грн.
 
У ході обшуків вилучено грошові кошти, чорнові записи, документи, а також пошкоджені прилади обліку електричної енергії.
 

Слідчі дії тривають. Встановлюється коло осіб, причетних до скоєння зазначеного кримінального правопорушення. 

 
Коментарі (0)