ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГХарківські тарифи на квартплату «дали задній хід»

Харківські тарифи на квартплату «дали задній хід»

Тариф квартплати, затверджений 20 грудня на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради, зменшать приблизно в півтора рази

Тариф квартплати, затверджений 20 грудня на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради, зменшать приблизно в півтора рази.

Таке рішення члени виконкому ухвалили 27 січня, інформує прес-служба міськради.

Як зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес, оновлені тарифи вважатимуться чинними з 1 січня 2012 року.

«Наприклад, для харків'ян, які до початку 2012 року платили близько 70 грн, а з 1 січня 2012 року за новим тарифом повинні були платити 140 грн, квартплата тепер становитиме близько 100 грн», - зазначив Геннадій Кернес.

 Він повідомив, що зменшення тарифів, затверджених у кінці 2011 року, компенсують з міського бюджету, переглянувши фінансування ряду програм.

«Будемо вірити, що уряд допоможе нам у реалізації цих програм», - підкреслив Харківський міський голова.

Також Геннадій Кернес висловив упевненість, що тарифи, ухвалені сьогодні, дадуть змогу утримувати житловий фонд міста в гідному стані і платити працівникам житлово-комунального господарства гідну заробітну плату.

Нагадаємо, як повідомляла «У.К.», вчора у Харкові перебував з візитом Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк. У ході візиту, він, зокрема, висловив думку, що тарифи давно не переглядалися, тому зараз підвищення вийшло значним. І якщо це необхідно, то потрібно шукати джерела, за рахунок яких це можливо профінансувати. Міністр висловив упевненість в тому, що відповідне рішення буде знайдено.

 

Ольга Гальчинська 

 
Коментарі (0)