ГоловнаНовини ЖКГ15 га «Жулян» усе-таки змінять власника

15 га «Жулян» усе-таки змінять власника

Київрада передала понад 15 га землі аеропорту «Жуляни» ТОВ «Майстер-авіа». За це рішення проголосували 80 із 110 депутатів Київради. Відповідно до нього передбачається змінити цільове призначення земельних ділянок загальною площею 15,3771 га на вул. Медовій (аеропорт «Київ-Жуляни»), передає кореспо

Київрада передала понад 15 га землі аеропорту «Жуляни» ТОВ «Майстер-авіа».

За це рішення проголосували 80 із 110 депутатів Київради. Відповідно до нього передбачається змінити цільове призначення земельних ділянок загальною площею 15,3771 га на вул. Медовій (аеропорт «Київ-Жуляни»), передає кореспондент ІА «Україна Комунальна».

Під час обговорення питання депутат із фракції БЮТ Інна Новак зазначила, що таким чином фактично буде подаровано товариству понад 15 га земель. За її словами, якщо б ці землі продавалися на аукціоні, то до бюджету міста надійшло б як мінімум 500 млн грн

У той же час опоненти наголошували на необхідності такого рішення з тим, щоб можна було готувати даний аеропорт до Євро-2012.

А лідер фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова вважає, що «ні відсутність погодження Держкомзему щодо законності передачі ділянки, ні втрата Києвом близько півмільярда гривень, які столиця могла б отримати шляхом продажу зазначеної земельної ділянки, ні звернення до Прокуратури, не зупинили депутатів з більшості Попова-Черновецького не голосувати за проект рішення».

 
Коментарі (0)