ГоловнаПублікаціїТарифи ЖКГЯк заповнити заяву про призначення субсидії?

Як заповнити заяву про призначення субсидії?

Інструкція про порядок заповнення бланку ЗАЯВИ про призначення житлової субсидії, які звернулися за призначенням житлової субсидії
1. Заяву заповнює особа за місцем реєстрації (або особа, яка орендує житло і фактично сплачує вартість одержуваних послуг). Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла.
 
2. У правому верхньому куті має бути зазначено назва місцевого управління соціального захисту населення, до якого подається Заява.
 
3. У заяві зазначаються відомості про особу: прізвище, ім’я по батькові, зареєстроване місце проживання (для орендарів – фактичне місце проживання) із зазначенням адреси житла: поштовий індекс, населений пункт, вулиця, номер будинку, квартири), контактний номер телефону, реквізити паспорта громадянина України (серія, номер, ким і коли виданий), реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).
 
4. У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію:
  • на оплату житлово-комунальних послуг;
  • на придбання твердого палива та скрапленого газу (у разі коли житлове приміщення не забезпечуєтьсяелектро-, тепло- або газопостачанням для опалення).
Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все.
 
5. У Заяві необхідно вказати відомості про житлово-комунальні послуги, якими користується сім’я, зокрема:
  • у графі "Номер особового рахунку" – номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;
  • у графі "Найменування організації, що надає послуги" – назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;
  • у графі "Примітки" зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме: "є лічильник" або "немає лічильника".
 
6. У Заяві необхідно відмітити чи розглядати питання призначення субсидії комісією, створеною місцевими органами влади, що здійснюється на підставі обстеження умов проживання сім’ї.
 
Рішення про призначення субсидії комісією приймається у таких випадках:
  • на збільшену понад норму площу житла непрацездатним особам;
  • у складі сім’ї є особи які зареєстровані але не проживають у житловому приміщенні;
  • за фактичним місцем проживання особі, яка орендує житло на підставі договору оренди;
  • зареєстровані у житловому приміщенні особи сплачують за житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки;
  • сім’я протягом 12 місяців перед зверненням здійснила одноразову покупку або оплатила послуги на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тис гривень.

7. Відомості, зазначені у Заяві, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Заяви. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
16 Травня 2018 p. 21:34
Багато осіб непенсійного віку взагалі не мають ні зарплат, ні пенсій; звільнені з попередньої роботи у зв"язку з різноманітними ліквідаціями, реорганізаціями і т.п. держустанов, і тому вимушені жити на утриманні своїх сімей. Ці особи стали безробітними по незалежним від них причинам, з ініціативи держави. То якось воно нелогічно, прмусово забравши в них зарплату, тепер штучно приписувати їм "віртуальний" дохід.