ГоловнаКоментаріТарифи ЖКГЯ.Железняк:"Парламент частково скасував цей мораторій на підвищення тарифів"

Я.Железняк:"Парламент частково скасував цей мораторій на підвищення тарифів"

Після підвищення тарифу на електроенергію можна очікувати нових розцінок на опалення та гарячу воду, про це розповів перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк
Після підвищення тарифу на електроенергію можна очікувати нових розцінок на опалення та гарячу воду, про це в інтерв'ю Radio NV розповів перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк, пише "Україна Комунальна".
 
«Я думаю, не тільки щодо електроенергії нам потрібно очікувати таких „сюрпризів“ від уряду. Тепло як мінімум. Я думаю, це наступне», — зазначив Железняк.
 
Він не зміг назвати конкретний термін, коли можуть бути підняті тарифи на опалення. 
 
«Не знаю, я не міністр енергетики, слава Богу. Крім того, що не займаюся корупцією, ще не займаюся і цими комунальними послугами. Міністра регіональної політики та інфраструктури у нас немає», — зазначив Железняк.
 
Він також нагадав, що на початку повномасштабної війни було голосування за закон про мораторій на підняття тарифів. Говорячи про те, чи є підняття тарифів порушенням мораторію, Железняк зазначив: «Він там не прямо прописував електроенергію, тому в цьому випадку, моя особиста думка, — ні. Але маленький інсайд: [4 червня] парламент частково скасував цей мораторій. Це було в прописаному законі. Там, звісно, правка на правку і правкою поганяє, ніхто цієї правки не помітив. Треба, напевно, депутатам читати закони. Уже коли перечитував, за що ми проголосували, я це побачив. Це часткове скасування мораторію на підвищення тарифів, щоправда, не для побутових споживачів, не для населення, а для промисловості, там це закладено».
 

Нагадаємо, зріс тариф на електрику для населення з 1 червня єдиний тариф та становить 4,32 грн/кВт. Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 31 травня. Новий тариф діятиме з 1 червня 2024 року до кінця квітня 2025 року, тобто менше року. 

 
Коментарі (0)