ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняЕкспосадовці «Харківгаз» передавали ворогу карти газових мереж для завдавання ракетних ударів

Експосадовці «Харківгаз» передавали ворогу карти газових мереж для завдавання ракетних ударів

Мешканці м. Вовчанськ, колишні чиновники філії «Харківгаз» пішли на співпрацю з ворогом. Під час окупації міста один з них очолив ГП «Газовая служба», а другий обійняв посаду «главного инженера» у псевдоустанові
Харківська обласна прокуратура повідомила двом колишнім посадовцям філії «Харківгаз» про підозру у пособництві державі-агресору, вчиненому у групі осіб, за участі двох виконавців без попередньої змови, про це повідомила пресслужба Офісу Генерального прокурора.  
 
За даними слідства, мешканці м. Вовчанськ, колишні чиновники філії «Харківгаз» пішли на співпрацю з ворогом. Під час окупації міста один з них очолив ГП «Газовая служба», а другий обійняв посаду «главного инженера» у псевдоустанові.
 
Підозрювані налагодили діяльність квазіпідприємства та організували вихід на роботу підлеглих працівників.  
 
Вони передали представникам рф карти газових мереж Харківської області. 
 
Ці дані допомагали агресору коригувати обстріли з метою завдання найбільшої шкоди Україні, терору місцевого населення, позбавляючи можливості відновити газопостачання до житлових будинків та адміністративних будівель.  
 
Також окупанти «враховували» картографічні відомості для облаштування інженерних загороджень та мінних полів для стримування контрнаступальних операцій ЗСУ.  
 
Після визволення громади підозрювані намагалися «залягти на дно» у Вовчанську, а згодом переховувались в орендованих квартирах у Харкові.

Правоохоронці затримали їх в порядку ст. 208 КПК України. Суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення: обом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.  

 
Коментарі (0)