ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГЕлектроенергія в Україні може різко подорожчати

Електроенергія в Україні може різко подорожчати

В Україні стартувала реформа ринку електроенергії.

Самі тарифи зараз не виростуть, але експерти прогнозують, що з липня вони можуть піднятися в рази.

В Україні почали діяти нові правила оплати спожитої електроенергії. Фактично стартувала чергова енергореформи, згідно з прийнятим в квітні 2017 року Закону "Про ринок електроенергії".

Він відповідає правилам Євросоюзу і є зобов'язання нашої країни щодо Угоди про асоціацію з ЄС. Ефективне використання закону має зробити ринок більш прозорим, конкурентним, що принесе вигоду споживачеві.

Відзначимо, що всі тарифи в 2019 році будуть підвищуватися. Українцям треба готуватися до нового витка подорожчання комуналки.

Уряд України пообіцяв, що підвищення ціни на газ 1 листопада 2018 року був останнім. Однак фахівці запевняють: газ буде дорожчати. Так що звертати уваги на обіцянки політиків, які вже вступили в передвиборну гонку, не варто. Краще готуватися морально і фінансово до істотного збільшення комунальних платежів.

Питання підвищення ціни на газ ініційований Міжнародним валютним фондом, це є одним з основних умов отримання нового траншу від МВФ. Так що газ буде дорожчати і в 2019 році, і в 2020 м, politeka.net пише.

 

 
Коментарі (0)