ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетика«Енергоатом» планує погасити борги перед «Укренерго»

«Енергоатом» планує погасити борги перед «Укренерго»

Державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» до кінця 2023 року планує повністю оплатити заборгованість за послуги по диспетчерському управлінню перед НЕК «Укренерго»

 

Державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» до кінця 2023 року планує повністю оплатити заборгованість за послуги по диспетчерському управлінню перед НЕК «Укренерго». Про це повідомляє прес-служба “Енергоатома”.

«З початку 2023 року ГП «НАЕК «Енергоатом» заплатило НЕК «Укренерго» за послуги диспетчерському управлінню 4,7 млрд грн. До кінця поточного року компанія планує оплатити ще 2,8 млрд грн для повного погашення заборгованості за ці послуги та здійснення поточних платежів відповідно до умов договору», — йдеться в повідомленні «Енергоатома».

У той же час в компанії підчеркнули, що постійне підвищення тарифів «Укренерго» на власні послуги з диспетчеризації та транспортування електроенергії сетями призводить до значного дисбалансу, перерозподілу коштів у користуванні «Укренерго» та формування великої заборгованості на енергоринку.

 

 

 
Коментарі (0)