ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаЕнергосистема потребує 5-6 ГВт генерації різного типу - Кудрицький

Енергосистема потребує 5-6 ГВт генерації різного типу - Кудрицький

Енергосистема потребує 5-6 ГВт генерації різного типу, для розбудови яких бізнес повинен мати доступ до кредитного фінансування, про це розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький
Енергосистема потребує 5-6 ГВт генерації різного типу, для розбудови яких бізнес повинен мати доступ до кредитного фінансування, про це розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький під час виступу на Міжнародній конференції з відновлення України в Берліні, пише "Україна Комунальна". 
 
«Після кожної атаки енергосистема України втрачає 1-2 одиниці генерації. Нагальні потреби у новій генерації становлять 5-6 ГВт - маневрових газових потужностей, об'єктів відновлюваної енергетики тощо, які може будувати бізнес», - сказав він. 
 
Він також окремо зупинився на необхідності постачання в Україну систем протиповітряної оборони для ефективного захисту об'єктів енергетики від російських атак. 
 

За оцінкою Укренерго, приватні компанії вже готові реалізовувати проєкти з будівництва нових об'єктів генерації електроенергії в Україні потужністю 1 ГВт, повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький. 

 
Коментарі (0)