ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаКабмін продовжив спецобязательства з продажу газу населенню і ТКЕ ще на місяць

Кабмін продовжив спецобязательства з продажу газу населенню і ТКЕ ще на місяць

Кабінет міністрів України продовжив дію спецобязательств (PSO) з продажу природного газу для потреб населення і теплокомуненерго за зниженою ціною до кінця вересня 2018 року
Кабінет міністрів України продовжив дію спецобязательств (PSO) з продажу природного газу для потреб населення і теплокомуненерго за зниженою ціною до кінця вересня 2018 року, повідомляє прес-служба КМУ.
 
Відповідне рішення прийнято на засіданні КМУ 29 серпня.
 
"Зараз тривають переговори з МВФ про приведення ціни на природний газ до рівня імпортного паритету. Тому, з огляду на завершення терміну дії положення про спецобязательствах, виникає необхідність у його продовженні", - наголошується в пояснювальній записці до постанови.
 
Постанова Кабміну №187 від 22 березня 2017 року передбачала, що спецобязательства з продажу газу населенню і ТКЕ будуть діяти до 1 квітня 2018 року, але пізніше уряд продовжив їх до кінця травня, а ще пізніше - до кінця липня і серпня.

Україна в рамках співробітництва з Міжнародним валютним фондом зобов'язалася відмовитися від PSO і перейти до ринкових цін, проте влітку і восени 2017 року відмовилася від їх виконання. В даний час питання цін на газ для населення є ключовим для відновлення фінансування з боку МВФ, з яким уряд веде поки безрезультатні дискусії. 

 
Коментарі (0)