ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаКабмін просить органи державної влади економити електроенергію

Кабмін просить органи державної влади економити електроенергію

Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про забезпечення всіма органами державної влади зменшення споживання електроенергії в період до 31 грудня 2024 року
Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про забезпечення всіма органами державної влади зменшення споживання електроенергії в період до 31 грудня 2024 року, про це повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.
 
"Доручено міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям (військовим адміністраціям), Секретаріату Кабінету Міністрів України забезпечити у період до 31 грудня 2024 р. економію електричної енергії у приміщеннях зазначених органів та підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери їх управління, господарськими товариствами, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків акцій (часток) належать державі, зокрема шляхом припинення використання кондиціонерів повітря, зовнішнього освітлення будівель та прилеглої території", – повідомив Тарас Мельничук.
 
Розпорядженням передбачено, що відповідні заходи не застосовуються до закладів охорони здоровʼя, субʼєктів господарювання, для яких кондиціювання повітря є частиною технологічного процесу, а також технічних заходів організації дорожнього руху.
 

Також уряд рекомендує правоохоронним органам, органам судової влади, іншим держорганам зробити аналогічні кроки, а місцевій владі — обмежити вуличне освітлення, наголосив у своєму повідомленні Telegram прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

 
Коментарі (0)