ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКабмін розробив програму «Гарантована ціна на газ»

Кабмін розробив програму «Гарантована ціна на газ»

На черговому, закритому від ЗМІ засіданні, Уряд прийняв рішення встановити "запобіжник", що захистить людей від коливань ціни на газ взимку в умовах потенційної відсутності транспортування газу українською ГТС
На черговому, закритому від ЗМІ засіданні, Уряд прийняв рішення встановити "запобіжник", що захистить людей від коливань ціни на газ взимку в умовах потенційної відсутності транспортування газу українською ГТС,  про це повідомила пресслужба Кабміну. 
 
Для цього розроблено програму «Гарантована ціна на газ». Для учасників програми Кабмін зобов'язав НАК «Нафтогаз України» зафіксувати ціну на газ на період опалювального сезону. Вказана ціна буде на 7% менша, ніж у попередньому році.
 
За умовами програми кожен споживач України з 1 січня 2020 року (громадяни та підприємства теплокомуненерго) до 1 травня 2020 року автоматично стають учасниками програми. Відпускна ціна газу від НАК «Нафтогаз України» для них становитиме  6,96 грн за кубометр з ПДВ (без тарифів на транспортування до домогосподарства). Це рекордно низька ціна для опалювального сезону за останні два роки.
 

В усіх без винятку споживачів є вибір: залишитися в програмі, чи вийти з неї і відмовитися від гарантованої ціни до 20 грудня поточного року. У разі виходу з програми «Гарантована ціна на газ» споживач буде оплачувати газ за діючою місячною ціною, що складеться на ринку. Рішення приймає кожен споживач індивідуально.  

 
Коментарі (0)