ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоКабмін схвалив постанову, яка прискорить перегляд застарілих галузевих БН

Кабмін схвалив постанову, яка прискорить перегляд застарілих галузевих БН

Уряд схвалив постанову, яка прискорить перегляд застарілих галузевих будівельних норм у промисловості та транспорті
На вчорашньому засіданні Уряду було схвалено постанову «Про внесення змін до Переліку центральних органів виконавчої влади, до повноважень яких належить питання нормування у будівництві». Її впровадження дозволить впорядкувати, систематизувати і тим самим прискорити перегляд застарілих галузевих норм у будівництві — будівельних норм і правил (СНіПів), які стосуються проектування виробничих об’єктів у різних галузях, зокрема, промисловості та транспортній інфраструктурі.
 
Проект постанови було розроблено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
 
Ці зміни дозволять впорядкувати та систематизувати роботу з перегляду таких застарілих галузевих будівельних норм як СНіП. Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості промислового будівництва в Україні.
 
СНіП та СН (будівельні норми та правила) – основні загальносоюзні нормативні акти у будівництві, що затверджувались Держбудом СРСР для обов’язкового застосування на території СРСР. Вони мають переважно галузеву специфіку та стосуються технологічного проектування різноманітних об’єктів виробничого призначення, транспорту, гідротехнічних споруд, підземних газосховищ, підземних гірничих виробок. Ці норми можливі до перегляду виключно міністерствами, які формують політику щодо таких об’єктів.
 
Коментарі (0)