ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняКабмін виділив від «Нафтогазу» оператора ГТС

Кабмін виділив від «Нафтогазу» оператора ГТС

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні прийняв рішення щодо поділу незалежного оператора газотранспортної системи (ГТС) і НАК "Нафтогаз"

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні прийняв рішення щодо поділу незалежного оператора газотранспортної системи (ГТС) і НАК "Нафтогаз". Про це на брифінгу за підсумками засідання уряду розповів міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель, повідомляє УНН.

Оржель пояснив, що це було вимогою європейських партнерів.

"Ми відокремлюємо газотранспортну систему від НАК" Нафтогаз "для того, щоб не було зловживань. Також, щоб у нас було повне відповідність третього енергетичного пакету і європейському законодавству ", - заявив Оржель.

Він пояснив, що виконання таких вимог буде свідчити про те, що Україна готова підписувати необхідні договори відповідно до європейських стандартів.

За словами міністра, оскільки Президента, Прем'єра і Парламент зараз об'єднують спільні інтереси, то рішення щодо відділення оператора газотранспортної системи від "Нафтогазу" буде прийнято до кінця року, як і планувалося.

Раніше НАК "Нафтогаз України" запропонував українцям закупити газ на зимовий період "за фіксованою річною ціною".

Віце-президент Європейської комісії з енергетичних питань Марош Шефчович погодив з Москвою проведення у вересні тристоронніх газових переговорів за участю України.

 

 
Коментарі (0)