ГоловнаНовини ЖКГКаналізація Дніпропетровщини готова поглинути 11 млн грн

Каналізація Дніпропетровщини готова поглинути 11 млн грн

На капітальний ремонт і будівництво каналізаційних споруд Дніпропетровська обласна рада виділила понад 11 млн грн. На сьомій черговій сесії депутати прийняли зміни до обласного бюджету. Згідно з рішенням, на ремонт і будівництво каналізації та очисних споруд виділено додатково 11,2 млн грн, повідомл

На капітальний ремонт і будівництво каналізаційних споруд Дніпропетровська обласна рада виділила понад 11 млн грн. На сьомій черговій сесії депутати прийняли зміни до обласного бюджету. Згідно з рішенням, на ремонт і будівництво каналізації та очисних споруд виділено додатково 11,2 млн грн, повідомляє прес-служба облради.

У першу чергу каналізаційні мережі будуть облаштовані в Дніпродзержинську, Павлограді, Синельникове, також в районних центрах Солоній, Кринички та П'ятихатки. Оновлення систем очищення та каналізацій проводиться в рамках програми забезпечення екологічної безпеки регіону.

«Покращення екології регіону – одна з головних завдань на сьогодні», - повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод. Усього за його словами на природоохоронні заходи з обласного бюджету було виділено 25 млн грн.

 
Коментарі (0)