ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаКаналізація кримських селищ отримала шанс на оновлення

Каналізація кримських селищ отримала шанс на оновлення

У Криму взялися до реалізації пілотного проекту з будівництва та реконструкції каналізаційно-очисних споруд. Про це ІА «Україні Комунальна» повідомили в прес-службі міністерства регіонального розвитку і ЖКГ АРК. Як наголошується в повідомленні, заступник голови Ради міністрів Криму &nd

У Криму взялися до реалізації пілотного проекту з будівництва та реконструкції каналізаційно-очисних споруд.

Про це ІА «Україні Комунальна» повідомили в прес-службі міністерства регіонального розвитку і ЖКГ АРК.

Як наголошується в повідомленні, заступник голови Ради міністрів Криму – міністр регіонального розвитку і ЖКГ Азіз Абдуллаєв провів розширену нараду з питання фінансування реконструкції і будівництва об'єктів централізованого водовідведення в 2011 році. У засіданні взяли участь керівники місцевих рад Сімферопольського і Сакського районів, заступники селищних голів Орджонікідзе і Новофедорівки, представники кількох сільських рад, на території яких планують будівництво, а також представники республіканської СЕС, МНС і підприємства «Укрдержбудекспертиза».

Сформовано остаточний перелік об'єктів, куди увійшли проекти з будівництва та реконструкції КОС в автономії. Серед них – селища Новофедорівка, Миколаївка, Орджонікідзе, Леніне, Утьос і Малий Маяк, села Мигдальне, Штормове, Трудове, Малоріченське, а також місто Щолкіне. Згідно з планом, фінансування об'єктів з Держбюджету України передбачає співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі 10%. Так, частина рад вже провела сесії, де прийнято рішення про виділення коштів з місцевих бюджетів на співфінансування реконструкції КОС.

Крім того, в ході заходу обговорили питання складання проектно-кошторисної документації та графіків виконання робіт, хід яких контролюватиме міністерство регіонального розвитку і ЖКГ Криму.

Для того, щоб очистити побутові каналізаційні стоки треба використовувати спеціальні споруди. Очисні споруди для очистки каналізацій Юніпроф дуже компактні, функціональні, ефективні та унікальні. Це дуже зручна система для приватного будинку.

 
Коментарі (0)