ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКерівництво Олександрійського водоканалу судитиметься за старі тарифи

Керівництво Олександрійського водоканалу судитиметься за старі тарифи

Тариф 2008 року у сумі 3,75 грн є економічно не обґрунтованим на сьогоднішній час і спричинить банкрутство найкращого комунального підприємства області у сфері водопостачання та водовідведення.

10 січня 2011 року відбулась зустріч міського голови з директором КП «Олександрія – водоканал». На нараду були запрошені генеральний директор ОКПП «Дніпро – Кіровоград» і заступник начальника головного управління ЖКГ Кіровоградської ОДА.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі міської ради.

Під час зустрічі обговорювалося питання щодо врегулювання тарифу для населення м. Олександрії на послуги водопостачання та водовідведення згідно з рішенням суду.

Нагадаємо, Олександрійська міська рада отримала два рішення суду щодо порушення процедури встановлення нового тарифу на послуги водопостачання та водовідведення.

Тариф 2008 року у сумі 3,75 грн є економічно не обґрунтованим на сьогоднішній час і, на думку членів виконавчого комітету, спричинить банкрутство найкращого комунального підприємства області у сфері водопостачання та водовідведення, але виконавчим комітетом було прийняте рішення задовольнити відповідні рішення суду.

Під час наради директор КП «Олександрія – водоканал» повідомив про вкрай складну ситуацію, що утворилася на підпорядкованому йому підприємстві, тому для врегулювання ситуації, що склалася, застосовуються методи щодо його оптимізації. Крім того, керівник комунального підприємства зауважив, що працівники КП «Олександрія – водоканал» не вбачають підстав щодо відміни попереднього тарифу та не погоджуються з цим рішенням виконкому, як результат – відповідне рішення виконавчого комітету буде оскаржуватись у судовому порядку.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)