ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2020-2021Київ до опалювального сезону модернізує 130 км тепломереж

Київ до опалювального сезону модернізує 130 км тепломереж

У Києві триває активна підготовка до опалювального сезону і заміна найбільш аварійних теплових мереж

У Києві триває активна підготовка до опалювального сезону і заміна найбільш аварійних теплових мереж. На сьогодні в столиці вже замінили майже 29 км. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, повідомляє ProfiDom ..

«У цьому році ми виконуємо масштабну програму модернізації теплових мереж і обладнання. Виділено понад 500 млн грн на заміну мереж: плануємо модернізувати 130 км до початку наступного опалювального сезону», - сказав він.

У Деснянському районі, а саме на території мікрорайону Троєщина, замінять майже 14 км труб, повідомили в прес-службі КМДА. Зношені трубопроводи замінюють на нові, щоб зменшити кількість пошкоджень в наступному опалювальному сезоні.

Завершуються роботи на вул. Бальзака, 56-А, де ремонтується близько 1,2 км. Планується також виконати заміну на проспекті Маяковського, 24-А та 30-А, на бульварі Висоцького, 4-А.

Заміна зношених тепломереж на нові і попередньо ізольовані триває на вул. Вербицького (Харківський масив). До початку опалювального сезону КП «Київтеплоенерго» замінить більше 8 км трубопроводів, які постачають тепло і гарячу воду в 14 житлових будинків, 2 школи та 1 дитячий сад.

На опалення кладуть попередньо ізольовані трубопроводи, термін безаварійної роботи яких становить 25 років. А на гарячу воду використовують пластикові труби з терміном служби не менше 30-40 років. При цьому замінюють зношені мережі не по кілька метрів, а повністю - від теплового пункту до будинку, що в майбутньому допоможе зменшити тепловтрати, а також уникнути перебоїв у наданні послуг мешканцям будинків.

Петро Пантелєєв нагадав, що перевірити, де триває або планується заміна теплових мереж, можна за допомогою сервісу Карта ремонтів теплових мереж - https://kte.kmda.gov.ua/gmap/

 

 
Коментарі (0)