ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКиївська область заборгувала за газ майже 2 млрд грн

Київська область заборгувала за газ майже 2 млрд грн

Боржники можуть звернутися до постачальника газу із заявою про укладення договору на рестурктурізацію боргу

Станом на 1 липня 2020 року побутові споживачі заборгували ТОВ «Київоблгаз Збут» 1 млрд 950 тис грн. Компанія поставляє газ 885 тис домогосподарств, у 760 тис з них є борги за предидущеніе періоди.

«У період пандемії постраждала економіка України, що також відобразилося на платіжній дисципліні клієнтів компанії. Уряд повинен звернути увагу на ситуацію, що склалася, щоб уникнути колапсу перед початком опалювального сезону, коли кількість відключень і боржників може зрости в рази. На даний момент боржники можуть звернутися до постачальника газу із заявою про укладення договору на рестурктурізацію боргу »- розповідає директор ТОВ« Київоблгаз Збут »Денис Смоляков.

У компанії пояснюють, що чим більше виросте заборгованість, тим складніше її погасити. У будь-якому випадком по закінченню карантину всі виявляться перед необхідністю сплатити борги, що накопичилися. У підсумку, компанія буде змушена звернутися до оператора ГРС з дорученням припинити газопостачання боржникам. Втім, крім заборгованості доведеться відшкодовувати витрати за припинення і відновлення газопостачання.

 

 
Коментарі (0)