ГоловнаНовини ЖКГКитай «спустить» 300 млн дол. в каналізацію Ялти

Китай «спустить» 300 млн дол. в каналізацію Ялти

Інвестори Китайської Народної Республіки планують вкласти кошти в сумі 300 млн дол. у розвиток інфраструктури Ялти. Про це в ході зустрічі делегації ділових кіл КНР з головою Верховної Ради Криму Володимиром Константиновим в Сімферополі повідомив заступник президента China Development Bank Жао Жіанп

Інвестори Китайської Народної Республіки планують вкласти кошти в сумі 300 млн дол. у розвиток інфраструктури Ялти. Про це в ході зустрічі делегації ділових кіл КНР з головою Верховної Ради Криму Володимиром Константиновим в Сімферополі повідомив заступник президента China Development Bank Жао Жіанпін.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Ялтинської міськради.

За словами заступника голови китайського банку, компанія готова вкласти близько 300 млн дол. в інфраструктуру південнобережного міста, він додав, що дане питання обговорювалося раніше з міським головою Ялти Олексієм Боярчуком в рамках їх зустрічі 11 серпня.

«Ми запропонували керівництву Ялти створити державне приватне партнерство і розглянути можливість окремого фінансування для будівництва в цьому місті доріг, водопостачання, каналізації», - сказав Ж.Жіанпін.

У свою чергу В.Константинов повідомив, що на сьогоднішній день в Криму реалізується 80 інвестиційних проектів на загальну суму 11,2 млрд дол. При цьому інвестиції надійшли з 47 країн світу.

 
Коментарі (0)