ГоловнаНовини ЖКГКиїврада повернула місту понад 25 га зелених зон та прибережних смуг

Київрада повернула місту понад 25 га зелених зон та прибережних смуг

Задовольнивши 9 протестів прокуратури на пленарному засіданні 14 липня 2011 р., Київська міська рада повернула до комунальної власності територіальної громади міста 25,768 га землі.Про це повідомив голова депутатської фракції «Республіка Київ» у Київській міській раді, голова Партії Зелених України

Задовольнивши 9 протестів прокуратури на пленарному засіданні 14 липня 2011 р., Київська міська рада повернула до комунальної власності територіальної громади міста 25,768 га землі.

Про це повідомив голова депутатської фракції «Республіка Київ» у Київській міській раді, голова Партії Зелених України Денис Москаль, інформує ІА «Україна Комунальна».

За словами Д. Москаля, більшість із земельних ділянок, які було повернуто до власності громади міста, належать до земель або водного, або лісового фонду і були передані декільком юридичним особам усупереч чинному законодавству.

Він також зазначив, що місту повернулось понад 13 га земель лісового фонду та зони зелених насаджень загального користування внаслідок задоволення тільки одного протесту прокуратури на рішення Київради, яким ще у 2008 році вказана ділянка передавалася ТОВ «Смарт Град» для будівництва, експлуатації та обслуговування накриття відкритої частини Святошино-Броварської лінії метро з обладнанням пішохідними містками, створенням приміщень торговельно-офісного та розважального призначення, паркінгу, супутньої інфраструктури на Броварському проспекті.

Як зазначається в повідомленні, задоволення усіх протестів прокуратури, винесених на пленарне засідання 14 липня 2011 року, могло повернути до власності Києва понад 77 га землі.

 
Коментарі (0)