ГоловнаНовини ЖКГКиївщина: виробничому травматизму у лісгоспі планують покласти край

Київщина: виробничому травматизму у лісгоспі планують покласти край

На виконання доручення Держгірпромнагляду та з огляду на зростання кількості випадків травматизму в галузі лісового господарства, 11 квітня цього року відбулася спільна нарада керівного складу територіального управління Держгірпромнагляду по Київській області та м. Києву та Київського обласного упра

На виконання доручення Держгірпромнагляду та з огляду на зростання кількості випадків травматизму в галузі лісового господарства, 11 квітня цього року відбулася спільна нарада керівного складу територіального управління Держгірпромнагляду по Київській області та м. Києву та Київського обласного управління лісового господарства з питань профілактики випадків травматизму на підприємствах лісової галузі.

Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі відомства.

У нараді взяли участь керівник територіального управління Держгірпромнагляду Олег Румежак, перший заступник начальника обласного управління лісгоспу Руслан Гузенко, інші посадові особи управлінь. Учасники обговорили методи співпраці для забезпечення безпечного проведення робіт на території лісових угідь Київщини.

«Щоб покращити стан промислової безпеки на підприємствах лісового господарства, по-перше, необхідно налагодити функціонування системи управління охороною праці по вертикалі: починаючи від обласного управління – закінчуючи лісгоспами на місцях», – зазначив начальник теруправління Держгірпромнагляду по Київській області та м. Києву Олег Румежак, – Також позитивний результат дало б залучення уповноважених осіб від підприємств галузі до контролю за станом охорони праці у лісовому господарстві».

Фахівці теруправління рекомендували керівництву обласного управління лісгоспу посилити контроль за виконанням вимог законодавства з питань охорони праці суб'єктами господарювання, інформувати теруправління про підприємства, які залучаються до виконання робіт в лісовій галузі, та проводити з їх керівниками щоквартальні спільні наради з питань охорони праці.

Довідка: З початку 2011 року на підприємствах лісового господарства в Україні сталося 8 випадків виробничого травматизму, в т.ч. на Київщині - 3 випадки.

 
Коментарі (0)