ГоловнаНовини ЖКГКиївські будівельники люблять Mercedes та Cadillac

Київські будівельники люблять Mercedes та Cadillac

Компанія «Трест-Київміськбуд-1», директора якої нещодавно затримали у Києві за підозрою у фінансових махінаціях, має величезний автопарк VIP-автомобілів. Про це пише «Київ.comments.ua», посилаючись на «Дело». Нагадаємо, компанія «Віта-Верітас», яка виступає інвестором будівництва торгово-розважально

Компанія «Трест-Київміськбуд-1», директора якої нещодавно затримали у Києві за підозрою у фінансових махінаціях, має величезний автопарк VIP-автомобілів.
Про це пише «Київ.comments.ua», посилаючись на «Дело».
Нагадаємо, компанія «Віта-Верітас», яка виступає інвестором будівництва торгово-розважального центру Dream Town в Києві і фірма «Трест Київміськбуд-1» ведуть судовий розгляд за право власності на другу чергу ТРЦ.
В кінці квітня фірма «Віта-Верітас» добилася в суді арешту грошових коштів на рахунках компанії «Трест Київміськбуд-1» на загальну суму понад 600 млн. грн. Як стало відомо з матеріалів цієї судової справи, фірма також вимагала взяти під арешт рухоме майно будівельників.
Мова йшла про шість автомобілів Mercedes-Benz CLS 500 2005 року випуску, чотирьох машин Cadillac Escalade (2006 року випуску), одного Cadillac Escalade (2007 року) і двох Lexus LS 460L (2007 року).
З урахуванням ринкової вартості автомобілів (шестирічний Mercedes-Benz CLS 500 - $ 35 тис. і вище, п`ятирічний Cadillac Escalade - $ 45 тис. і вище, чотирирічний Lexus LS 460L - $ 50 тис. і вище), загальна сума цього автопарку становить близько 5 млн. грн.

 
 
 
Коментарі (0)