ГоловнаНовини ЖКГКиївським будинкам відновлять циркуляцію гарячого водопостачання

Київським будинкам відновлять циркуляцію гарячого водопостачання

Депутати Київради затвердили міську цільову програму «Гаряча вода у Києві» на 2011-2015 роки.Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі КМДА.«Прийнята програма дозволить відновити циркуляцію гарячого водопостачання у понад 2,5 тисячі житлових будинків столиці. Також ми замінимо пошкоджені

Депутати Київради затвердили міську цільову програму «Гаряча вода у Києві» на 2011-2015 роки.

Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі КМДА.

«Прийнята програма дозволить відновити циркуляцію гарячого водопостачання у понад 2,5 тисячі житлових будинків столиці. Також ми замінимо пошкоджені внутрішньоквартальні трубопроводи гарячого водопостачання та централізованого опалення, а у близько 890 теплових пунктах замінимо пошкоджені циркуляційні насоси ГВП. Крім того, завдяки затвердженій програмі у системі гарячого водопостачання майже на половину зменшаться втрати питної води та значно поменшають втрати теплової енергії», – наголосив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Втілюватимуть програму «Гаряча вода у Києві» у три етапи. Зокрема, упродовж поточного року запланована заміна внутрішньоквартальних трубопроводів центрального опалення та гарячого водопостачання, при цьому циркуляційні насоси ГВП у теплових пунктах та внутрішньобудинкова система мають задовільний стан та не потребують заміни.

Другий етап (упродовж 2011-2014рр.) передбачає заміну внутрішньоквартальних трубопроводів центрального опалення та гарячого водопостачання і циркуляційних насосів ГВП з обладнанням у теплових пунктах (внутрішньобудинкова система ГВП має задовільний стан та не потребує заміни).

На заключному етапі (2014-2015 рр.) замінять внутрішньоквартальні трубопроводи центрального опалення та гарячого водопостачання, циркуляційних насосів ГВП з обладнанням у теплових пунктах для будинків, внутрішньобудинкова система яких пошкоджена та потребує заміни.

 
Коментарі (0)