ГоловнаНовини ЖКГКияни своєчасно сплачують за ЖКП

Кияни своєчасно сплачують за ЖКП

Кияни своєчасно сплачують за житлово-комунальні послуги. Про це розповів директор комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Станіслав Каплуненко у прямому ефірі програми «У центрі уваги» на телеканалі «Київ», інформує ІА «Україна Комунальна». «З лютого діють нові дифере

Кияни своєчасно сплачують за житлово-комунальні послуги. Про це розповів директор комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Станіслав Каплуненко у прямому ефірі програми «У центрі уваги» на телеканалі «Київ», інформує ІА «Україна Комунальна».

«З лютого діють нові диференційовані тарифи. Якщо раніше поточна сплата складала 80%, то зараз показник оплати – 92%. У жодному з міст немає такого високого показника. Крім того, все більше киян оплачують комунальні послуги заздалегідь»,  – сказав Станіслав Каплуненко.

Він наголосив, що найбільш дисципліновані платники комунальних послуг мешкають у Печерському районі, найгірший показник сплати – у Святошинському.

Зауважимо, що кияни можуть проконтролювати, як саме житлово-експлуатаційні організації використовують кошти, сплачені за комунальні послуги.

«Якщо у договорі прописана така стаття, як поточний ремонт, то житлова організація не може спрямувати ці гроші не за призначенням. Сьогодні ця стаття під особливим контролем КМДА і правоохоронних органів. Отже кожен споживач, використовуючи оплату через транзитний рахунок і звернувшись до компетентних органів, може встановити, куди ці кошти були спрямовані і знайти того, хто їх отримав», – додав Станіслав Каплуненко.

 
Коментарі (0)