ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКМДА проситиме НКРЕКП зменшити ціну на газ для опалення бюджетників

КМДА проситиме НКРЕКП зменшити ціну на газ для опалення бюджетників

В КМДА планують ініціювати відповідні перемовини з профільними заступниками міністрів.

В КМДА планують ініціювати відповідні перемовини з профільними заступниками міністрів.

Уряд та Національна комісія державного регулювання сфери енергетики та комунальних послуг мають вирішити питання ціни на газ для опалення об’єктів бюджетної сфери в Києві.

 Про це під час брифінгу заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, передає УНН.

"На сьогоднішній день прийнята ціна на газ саме для опалення закладів бюджетної сфери із скорегованим коефіцієнтом 1,6. Тобто ціна на газ в 1,6 разів більша, ніж була і, відповідно, повинна була синхронно збільшитися ціна на теплову енергію. Але це не відбулося і не зовсім зрозуміла ситуація, коли теплопостачальні організації повинні купувати газ по ціні вищий, ніж це передбачено в тарифі. Цей казус необхідно, на нашу думку, дуже швидко ліквідувати для того, щоб забезпечити протягом опалювального сезону стабільне постачання тепла в заклади бюджетної сфери", - зазначив чиновник.

Він підкреслив, що КМДА має намір ініціювати відповідні перемовини з профільними заступниками міністрів.

"Необхідно, щоб на рівні уряду, на рівні комісії НКРЕКП було питання вирішено ціни на газ для бюджетної сфери", - зазначив Пантелеєв.

За його словами, КМДА вже неодноразово зверталася з відповідними листами до відповідних структур, "але питання, нажаль, досі не вирішено".

При тому він уточнив, що "необхідно або повернути ціну на газ на той рівень, який вона мала до підвищення, тобто коефіцієнт 1,6 прибрати, або ціна на теплову енергію повинна вже враховувати нову ціну на газ".

При тому він уточнив, що це питання виникає лише щодо ціни на газ для об’єктів бюджетної сфери і не йдеться про підняття ціни на газ для населення.

Нагадаємо, що з 9 жовтня відповідно до розпорядження №1235 від 6.10.2017 року в Києві почався опалювальний сезон.

Раніше в "Київенерго" заявили, що Києві 81% будинків, які обслуговують комунальні ЖЕДи, підтвердили готовність до опалювального сезону, при цьому лише 14% ЖБК та ОСББ отримали акти готовності до опалювального сезону. 

 
Коментарі (0)