ГоловнаЗаконодавствоКолектори вдаються до неетичних методів при стягненні боргів - Міністр юстиції

Колектори вдаються до неетичних методів при стягненні боргів - Міністр юстиції

Міністр юстиції Денис Малюська розповів, як в Україні збираються регулювати діяльність колекторів. За його словами, вони вдаються до неетичних методів при стягненні боргів
Міністр юстиції Денис Малюська розповів, як в Україні збираються регулювати діяльність колекторів. За його словами, вони вдаються до неетичних методів при стягненні боргів, про це він розповів в ефірі телеканалу "Україна 24".
 
На питання, чи знає міністр, що колектори в Україні часто "займаються терором" в спробах стягнути борги, Малюська відповів:
 
"Безумовно. Це як раз їх незаконна частина. Професія колектора вимагає регулювання. Ми підтримуємо законопроект, який є в Раді, він навіть був прийнятий в першому читанні. Треба регулювати і вводити колекторів у рамку. Непогано те, що вони бігають борги стягують. Погано, що вони роблять це вкрай не етично з порушенням будь-яких розумних правил".
 
У грудні минулого року парламент прийняв відповідний законопроект № 2133 "Про захист прав і законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності" за основу, його підтримали 309 парламентаріїв.
 
Пізніше НАПК виявило корупційні ризики в цьому законі.

Нагадаємо, раніше НБУ дав роз'яснення про правомірність дій колекторів, які допомагають отримати від боржників непогашені кредити. В НБУ також пояснили, як захистити себе в разі загроз або нав'язливих дзвінків. 

 
Коментарі (0)