ГоловнаНовини ЖКГКолесніков: музеї на колесах пасажирів не возитимуть... вже із жовтня

Колесніков: музеї на колесах пасажирів не возитимуть... вже із жовтня

Уже з жовтня 2011 року буде заборонено використовувати переобладнані з вантажних автобуси для перевезення пасажирів. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков сьогодні, 18 липня, під час звітної прес-конференції за підсумками І півріччя роботи, інформує

Уже з жовтня 2011 року буде заборонено використовувати переобладнані з вантажних автобуси для перевезення пасажирів. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков сьогодні, 18 липня, під час звітної прес-конференції за підсумками І півріччя роботи, інформує прес-служба Мінінфраструктури.

Б.Колесніков зауважив, що саме переобладнані маршрутки найчастіше стають причиною тяжких аварій з численними людськими жертвами. «На жаль, увага до цієї теми привертається лише після ДТП: як тільки стається трагедія – суспільство починає говорити про те, що не можна використовувати для перевезень автомобілі, що були призначені для перевезення вантажів, – сказав він. – Коли ж висувається заборона до експлуатації таких транспортних засобів – це може бути сприйнято як спроба тиску на малий бізнес. Проте такі експонати автобусів, за якими вже можна відкривати музеї, їздити не будуть».

Відтак вже з жовтня ліценції на автоперевезення не видаватимуться на транспортні засоби, що були переобладнані з вантажних. «Ліцензію отримати на переобладнаний автобус буде неможливо», - сказав Борис Колесніков.

«У цьому секторі буде наведено порядок», – підкреслив Віце-прем'єр-міністр України.

 
Коментарі (0)