ГоловнаНовини ЖКГКолесніков не планує закопувати в землю метро Донецька і Дніпропетровська

Колесніков не планує закопувати в землю метро Донецька і Дніпропетровська

Міністерство інфраструктури України розглядає можливість будівництва наземних ліній метрополітену в Дніпропетровську і Донецьку. Про це під час прес-конференції повідомив Віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков.«Ми працюємо з компаніями, що побудували дубайське метро, і намага

Міністерство інфраструктури України розглядає можливість будівництва наземних ліній метрополітену в Дніпропетровську і Донецьку. Про це під час прес-конференції повідомив Віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков.

«Ми працюємо з компаніями, що побудували дубайське метро, і намагаємося у Дніпропетровську і Донецьку знайти ефективніший, недорогий і сучасніший вихід. Там, де немає історичного центру, все ж іти над землею, як це зроблено в Дубаї. 63 км дубайського метро було побудовано за 7 років, а трошки більше 50 км київського метро - за 50 років. Тому там, де немає історичного центру - немає сенсу лізти під землю... 6 км над землею за вартістю дорівнює 1 км під землею. Це вигідно», - наголосив Б.Колесніков.

Нагадаємо, запуск наземного метро планується і в Києві. В його основу покладено залізничне кільце столиці. Запустити його планують до початку Євро-2012.

Джерело: УНН

 
Коментарі (0)