ГоловнаНовини ЖКГТранспортКомфорт по-київськи: у міській електричці замість туалетів ... дірки

Комфорт по-київськи: у міській електричці замість туалетів ... дірки

Найближчим часом у київському метро оголошуватимуть, на якій станції можна пересісти на «наземне метро». Також в підземці з'явиться схема руху міської електрички, щоб пасажирам було легше орієнтуватися. Крім того, інтервал руху поїздів збільшився до 50 хвилин (планували 15-17 хвилин), а

Найближчим часом у київському метро оголошуватимуть, на якій станції можна пересісти на «наземне метро». Також в підземці з'явиться схема руху міської електрички, щоб пасажирам було легше орієнтуватися.

Крім того, інтервал руху поїздів збільшився до 50 хвилин (планували 15-17 хвилин), а обіцяні вбиральні в вагонах не працюють. Незважаючи на те, що кабінки є в першому і останньому вагонах, двері в них наглухо закриті. «Туалети є, а унітазів у них немає. Тому й закриті», - пояснив машиніст. Прес-секретар ПЗЗ Анна Муліенко заявила, що вбиральні працювати взагалі не будуть - в межах міста заборонено.

Вчора вранці виявилося, що електричка стала спізнюватися ще більше - вже на 35-50 хв. Наприклад, електричка, яка повинна була приїхати о 8:15 на «Караваєві Дачі», запізнилася на 40 хвилин, а останній поїзд приїхав на вокзал з запізненням на 50 хвилин.

У прес-службі ПЗЗ сказали, що це тимчасові труднощі.

Джерело - газета «Сегодня»

 
Коментарі (0)