ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоКомітет рекомендував Раді відкласти ринок електроенергії на три місяці

Комітет рекомендував Раді відкласти ринок електроенергії на три місяці

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради схвалив законопроект №10318

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради схвалив законопроект №10318 Олександра Домбровського і Льва Підлісецького про перенесення запуску нового ринку електроенергії на три місяці з 1 липня на 1 жовтня 2019 року. Про це повідомили члени комітету.

Член комітету Ольга Белькова на своїй сторінці в Facebook повідомила про те, що на засіданні був кворум і рішення прийнято. Член комітету Вікторія Войціцький додала, що тепер рішення повинні прийняти 226 народних депутатів в сесійній залі.

Відзначимо, що законопроект №10318 поки ще не включено до порядку денного сесії Верховної Ради.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровано законопроект №10318 про відстрочення введення нового ринку електричної енергії на три місяці до 1 жовтня 2019 року, а також альтернативний - про перенесення на шість місяців. Законопроект передбачає можливість запуску в експлуатацію домашніх сонячних електростанцій потужністю до 30 кВт. 

 
Коментарі (0)