ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаКористувачам Інтернету у столиці додатковий податок не загрожує – Крамаренко

Користувачам Інтернету у столиці додатковий податок не загрожує – Крамаренко

У Києві не запроваджувався податок на Інтернет. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, інформує прес-служба КМДА. «Днями у ЗМІ поширилась інформація, що користувачам Інтернету доведеться платити додаткові податки. Ця інформація абсурдна та

У Києві не запроваджувався податок на Інтернет. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, інформує прес-служба КМДА.

«Днями у ЗМІ поширилась інформація, що користувачам Інтернету доведеться платити додаткові податки. Ця інформація абсурдна та не відповідає дійсності. Місто взагалі не має право запроваджувати податки, які не визначені податковим кодексом», – зазначив він.

Р.Крамаренко пояснив, що у липні Київрадою було прийняте рішення «Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій», яким визначається єдиний оператор, уповноважений укладати договори з суб'єктами господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій на розміщення телекомунікаційних мереж в житлових та нежитлових будівлях комунальної власності – КП «Київжитлоспецексплуатація».

«Але це жодним чином не стосується кінцевих споживачів, і не передбачає збільшення податкового навантаження на провайдерів. Плата за право користування комунальним майном сплачується провайдерами вже не перший рік», – зазначив він.

До цього моменту ці гроші збирали 20 комунальних підприємств у 10 районах Києва. Так, у Дарницькому, Подільському, Святошинському, Солом'янському та Шевченківському районах працює по одному комунальному підприємству, у Деснянському та Голосіївському – по два, у Дніпровському – три, а у Печерському та Оболонському – взагалі по чотири.

«Цими підприємствами укладені договори на встановлення телекомунікаційного обладнання більше, ніж з 60 різними суб'єктами господарської діяльності. При цьому плату кожний встановлює на свій розсуд – у різних районах Києва вона коливається від 0,1 до 1,8 грн за квартиру. Цей підхід ми вважаємо неправильним – має бути єдиний оператор, який буде збирати плату за право користування комунальним майном до міського бюджету. Крім того, тариф має бути єдиним, і коштувати не 1,8 грн, а як мінімум у три рази менше», – наголосив Р.Крамаренко.

 
Коментарі (0)