ГоловнаНовини ЖКГКрим залучатиме британські інвестиції у розвиток туризму

Крим залучатиме британські інвестиції у розвиток туризму

Голова Ради міністрів Криму Василь Джарти зустрівся в Лондоні з міністром Великобританії у справах Європи Девідом Лідінгтоном. У зустрічі брав участь також посол України у Великобританії Володимир Хандогій, інформує Урядовий портал.Глава уряду Криму і член Кабінету міністрів Великобританії домовилис

Голова Ради міністрів Криму Василь Джарти зустрівся в Лондоні з міністром Великобританії у справах Європи Девідом Лідінгтоном. У зустрічі брав участь також посол України у Великобританії Володимир Хандогій, інформує Урядовий портал.

Глава уряду Криму і член Кабінету міністрів Великобританії домовилися розвивати співробітництво у сфері туризму між АРК і Шотландією, яка користується найбільшою автономією з усіх країн, що складають Об'єднане королівство.

«Британський уряд вважає, що відносини між Україною і ЄС потрібно інтенсивно розвивати, і в рамках цього ми надаємо великого значення розвитку відносин з Кримом. Ми готові заохочувати контакти Криму з Шотландією. Я особисто з задоволенням буду сприяти цим зв'язкам», - сказав Д.Лідінгтон.

В.Джарти, зі свого боку, відзначив, що обмін досвідом у розвитку рекреаційної сфери буде корисний обом регіонам.

«Ми повністю готові розвивати співробітництво, в тому числі, і з Шотландією», - сказав голова Радміну.

Глава уряду Криму повідомив міністру Великобританії, що приїхав до Лондона з метою «презентувати автономію, як територію пріоритетну для залучення інвестицій».

«Я розраховую проінформувати політичні і ділові кола про те, як наш регіон може сприяти розвитку відносин між Україною і Великобританією, яку роль він може зіграти в цьому процесі», - сказав Джарти.

Голова Радміну підкреслив, що після того, як Президент України Віктор Янукович фактично визначив Крим як територію пріоритетного розвитку, автономія стала одним з найбільш привабливих для інвестицій регіонів України.

«Президент України Віктор Янукович очолив процес проведення в Україні економічних, політичних та адміністративних реформ. Ці реформи необхідні країні для розвитку, для успішної конкуренції в сучасному світі », - сказав глава уряду Криму.

В.Джарти також запевнив, що в Криму закордонним інвесторам будуть забезпечені комфортні умови для роботи: прозорість і передбачуваність політики місцевої влади, верховенство закону і відсутність корупції.

 
Коментарі (0)